Dette er tekstversionen af Liste over PUF-lektorerne med kontaktoplysninger
Klik her for at komme til den grafiske version af Liste over PUF-lektorerne med kontaktoplysninger

Om sitet - Læs op - Sitemap


Liste over PUF-lektorerne med kontaktoplysninger

Anne Marie Høeg Hansen,  Tlf. 7636 3210 
Anne.Marie.Hoeeg.Hansen@rsyd.dk

 

Bjarke Kryger,  Tlf. 7997 6174 
Bjarke.Kryger@rsyd.dk  

 

Christopher Garcia,  Tlf. 7918 3284
Christopher.Garcia@rsyd.dk  

 

Hans Ri Jørgensen, Tlf. 6348 4162
hans.ri.joergensen@rsyd.dk

 

Helle Ibsen, Tlf. 7452 2220
helle.ibsen@dadlnet.dk

 

Jesper Durup, Tlf. 2940 3265
Jesper.Durup@rsyd.dk  

 

Jon Zwisler, Tlf. 2390 0602
jetzwisler@gmail.com

 

Martin Hulgaard, Tlf. 7636 2187
Martin.Hulgaard@rsyd.dk

 

Taus Oliver Biba, Tlf. 9944 9406
Taus.Oliver.Biba@rsyd.dk

 

Thomas Hertel, Tlf. 2445 9119
thomas.hertel@rsyd.dk

 

Thorsten Schumann, Tlf. 9944 6205
Thorsten.Schumann@rsyd.dk

 

Troels Kodal, Tlf. 7918 2000 og 6167 5396
troels.kodal@rsyd.dk
troelskodal@gmail.com

 

Vibeke Westphal, Tlf. 6320 2204
Vibeke.Westphal@rsyd.dk

 

 

 

 


Region Syddanmark - Email: kontakt@regionsyddanmark.dk